Trasy / Wyciągi


Trasy i wyciągi w Chamrousse 

Chamrousse to idealne warunki do nauki jazdy na nartach oraz snowboardzie oraz piękne słoneczne krajobrazy i piękne zachody słońca, które warto zobaczyć. Wszystkie trasy i stoki, których łączna długość wynosi aż 90 kilometrów są przygotowane dla osób początkujących – zaczynających swoją przygodę oraz dla osób zaawansowanych – posiadających wysokie umiejętności w jeździe na nartach i desce.


Chamrousse posiada 22 wyciągi, w tym 1 wyciąg kabinowy, 8 wyciągów krzesełkowych oraz 13 wyciągów to orczyki. Tereny narciarskie znajdują się na wysokości 1400 – 2250 m.n.p.m., gdzie większość tras jest czerwonych (15) i niebieskich (13), ale nie brakuje również czarnych (6) i zielonych (8). Najbardziej interesującą trasą narciarską , jest słynna trasa Casse – Rousse, gdzie różnica poziomów wynosi aż 850 metrów, podczas gdy cała trasa ma zaledwie 4 kilometry długości. Kto lubi ekstremalne przygody i zabawy na głębokim śniegu, powinien udać się na szczyt Croix de Chamrousse, gdzie znajduje się Avra Park.


Chamrousse może poszczycić się również parkami rozrywki z przeszkodami takimi jak Rails, Kickern, Slide, Jumps oraz rampy half –pipe, na których nie jeden snowboardzista poczuje przypływ sportowej adrenaliny.


 Atrakcjami dodatkowymi w ośrodku narciarskim Chamrousse są specjalne trasy crossingu, zjazdy slalomowe, trasy biegowe oraz specjalny szlak dla turystów z psami.

chamrousse mapa
WINTEREVENT - SKI MAPA - CHAMROUSSE

Ilość stoków narciarskich (%)
Zielone
Niebieskie
Czerwone
Czarne

Plan stacji narciarskich

Snow Park

Sunset Park to jeden z najlepszych snowparków we Francji, w latach wcześniejszych uznawany też za numer jeden w całym kraju. Przyjeżdżający tutaj freestyle’rzy mogą cieszyć się bardzo zróżnicowanymi poziomami trudności kicker’ów, a do dyspozycji jest też kilkanaście railli i wiele innych ciekawych przeszkód m.in. tor przeszkód – Boardercross i Skicross oraz fragment trasy Slopestyle.


Cała masa opisanych atrakcji sprawia, że park znakomicie nadaje się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych snowboardzistów, a w strefie Chill Zone można odpocząć po wyczerpującym wysiłku i obserwować ewolucje wykonywane przez innych riderów.


Ten położony na wysokości 1900 m.n.p.m. ma długość 500 m i znajduje się w pięknym, malowniczym miejscu, gdzie można podziwiać urokliwe krajobrazy i zachwycać się pięknem Francuskich Alp.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729