Atrakcje i Eventy

EVENTY  

DERBY SKI

Derby Ski De La Croix De Chamrousse

Impreza sportowa łącząca narciarzy freeride’owych i snowboardzistów odbywająca się w czasie Świąt, podczas, której rozgrywają się wspaniałe wyścigi górskie mające swój start na szczycie Croix de Chamrousse, kończąca się w dolnej części nartostrady w Chamrousse 1650.

Croix de Chamrousse odbywały się Igrzyska Olimpijskie w 1968 roku.

Start – Croix de Chamrousse (2250 m)
Meta – Chamrousse 1650

Dla gości podczas eventu przygotowana jest strefa relaksu z muzyką graną przez  DJ – wszystko to na mecie wyścigu.

Festiwal Chamrousse 1750

Podczas Festiwalu Chamrousse 1750 na wszystkich, którzy zdecydują się na wspólną zabawę czekają liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów. W okolicy Arselle, miejscu odbywania się Festiwalu można zobaczyć, m.in. :

festival pokaz ratraków
festival instruktaż techniki ratunkowej na stoku

Po tej części festiwalu na wszystkich czekają kolejne atrakcje takie jak:

festival zejście z pochodniami ze stoku
festival pokaz fajerwerków

Cały festiwal będzie odbywał się w muzycznej atmosferze, nad którą czuwają miejscowi Dj-e.

FESTIWAL KINA MLODZIEZOWEGO

Festiwal kina młodzieżowego

W okresie zimowym w Chamrousse odbywa się event przygotowany specjalnie dla dzieci i młodzieży.  Przez tydzień, każdego dnia odtwarzane są filmy animowane dla dzieci od lat 3 oraz filmy dla starszych dzieci i młodzieży. Sesje odbywają się codziennie od godziny 10:00 oprócz piątku.

Podczas festiwalu seanse kinowe o godzinie 17:30 i 21:00 odbywają się normalnie.

   ATRAKCJE

Nurkowanie pod lodem

Chamrousse oferuję turystom niezwykle ciekawą atrakcją, jaką jest nurkowanie pod lodem. Każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z tej formy wypoczynku, będzie miał okazję przeżyć niezwykłą przygodę na wysokości ponad 2000 metrów ale .. pod wodą !

Usługa przeznaczona jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników nurkowania. Zanurzenie odbywa się pod warstwą lodu od 50 cm do 2 metrów z całkowicie wodoodpornym sprzętem. Podczas nurkowania doświadczamy licznych przebłysków świateł, odblasków, kolorów i kontrastów co sprawie niesamowite wrażenie.

Aktywność jest prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów państwowych, mówiących płynnie po francusku i angielsku, z niezaprzeczalnym doświadczeniem w nurkowaniu technicznym i posiadających różnorodne certyfikaty.

SUBARU PO LODZIE

Jazda Subaru po lodzie

Kolejną unikatowa atrakcja w Chamrousse to jazda samochodem Subaru po lodzie i górskich ścieżkach. Będziesz na pokładzie samochodu Subaru ze specjalnie przeszkolonymi pilotami, którzy dostarczają niezapomnianych wrażeń. 4 okrążenia wokół specjalnie przygotowanej trasy przy pełnej prędkości na pokładzie Subaru Imprezy w charakterze drugiego pilota – zakręty, poślizgi, hamowanie … poczuj dreszczyk emocji. Polecamy !

Snowtubing

Na odwiedzających Chamrousse czeka Snowtubing. Jest to zjeżdżanie po śnieżnym, wytyczonym torze na specjalnych gumowych ślizgach przypominających opony. Sport ten jest dostępny zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Strefa relaksu do oglądania i cieszenia się widowiskiem dla widzów. Obszar znajduje się w Chamrousse 1750 jest dostępny z drogi la croisette dla pieszych.
 
snowtubing
skutery śnieżne chamrousse

Jazda na skuterach śnieżnych

Po zamknięciu stoków w każdy piątek mamy szansę skorzystać z kolejnej atrakcji Chamrousee – Jazda na skuterach śnieżnych.

Ta wyprawa to wyjątkowy moment w którym można odkryć panoramiczne widoki na miasto Grenoble, góry Vercors lub Chartreuse, szczyt Taillefer, dolinę Oisans i jeziora Chamrousse. Zdobywając też szczyt La Croix de Chamrousse, na wysokości 2250 metrów.

Wyprawa zaczyna się na maksymalnie 4 skuterach śnieżnych + 1 przewodnik. Każdy jeździ na różnych skuterach śnieżnych.

Wrażenia gwarantowane !

Winter Event

Winter Event zaprasza na pełen emocji i atrakcji wyjazd, połączony z możliwością szusowania w najlepszych warunkach. Ponadto wyjazd już od 1299zł, a w cenie: transport autokarem klasy Lux, zakwaterowanie przy stoku, imprezy, koncerty, opieka rezydentów i najlepsze wspomnienia! Tego wydarzenia nie można przegapić!

Zdjęcia z Eventów

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729