Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport

Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport Chamrousse

Dojazd do Chamrousse jest możliwy na wiele sposobów. Dojazd z Warszawy i głównych miast w Polsce wynosi ok. 17 godzin. Jedną z najlepszych form dojazdu do Chamrousse jest skorzystanie z biura turystycznego Winterevent. Firma w wybranych  terminach organizuje wyjazdy we Francuskie Alpy autokarami klasy premium.

Poniżej przedstawiamy różne sposoby transportu do regionu narciarskiego Chamrousse:

Autobus do Chamrousse z Polski   

Z Polski do Francji organizowane są wyjazdy do Chamrousse. Wyjazdy odbywają się z głównych Polskich miast. Podczas podróży można podziwiać uroki malowniczych miejsc, które dostarczają tereny położone w paśmie górskim Belledonne w Alpach Delfinackich. Południowy kraniec pasma tworzy wschodnią ścianę gór otaczających miasto Grenoble, które znajduje się zaledwie około 50 km od Chamrousse i jest znane z zapierających dech w piersiach widoków. Podczas podróży  komfortowe autokary klasy premium zmienią podróż, w przyjemny czas relaksu i dostarczą niezapomnianych wspomnień.

Samolot z Polski do Chamrousse

Najszybszą i najwygodniejszą formą transportu z Polski do Chamrousse bez wątpienia będzie lot samolotem. Przy wyborze tej formy transportu, trzeba się jednak liczyć z większym wydatkiem, a transport mimo, że jest najszybszy to łączy się z minimum jedną przesiadką i cała wyprawa trwa minimum 8 godzin, co jak na połączenie lotnicze jest dość czasochłonne. Z Warszawy możemy bezpośrednio dostać się do lotniska Grenoble-Isère Airport oddalonego o około 50 km od Chamrousse

Autobus z lotniska

Z dworca w Grenoble przez cały rok kursuje autobus, można się nim dostać bezpośrednio do Chamrousse po przylocie do Francji. Trasa trwa około 1 godziny i 20 minut. Poniżej rozkłady w sezonie letnim i zimowym:

Auto do Chamrousse

Dojazd Autem z Polski do Chamrousse zajmuje około 18 godzin. Na mapie po lewej stronie widać symulację dojazdu do miejscowości Chamrousse na własną rękę samochodem. Przez Niemcy przejedziemy bezpłatnie, natomiast autostrady we Włoszech są płatne

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729